Пам’ять про талановитого земляка у Кінськороздорівському НВК.

Древні кургани лежать за селом,

Довкола буяють гаї.

О, краєвиди! Я б’ю вам чолом!

Роздорські степи найдорожчі мені.

(М.М.Пономарець)

Нещодавно у Кінськороздорівському НВК презентували нові стенди присвячені талановитому роздорівцю, краєзнавцю, поєтові, письменнику й гумористу, лауреатові багатьох літературних конкурсів, активному дописувачу до районної газети Миколі Миколайовичу Пономарцю.

Ініціатором створення пам’ятних стендів є Олексій Іванович Черкун вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально – виховної роботи Кінськороздорівського НВК.

Це наша історія, наше минуле, і ми пишаємося, що на нашій землі жила така чудова людина, яка залишилася надовго у наших серцях.

17 лютого 2017року обірвалося життя талановитого Миколи Пономарця.

Для всіх бажаючих, хто цікавиться творчістю земляка, тепер можуть завітати до НВК та отримати про нього інформацію і ознайомитись з матеріалами нових стендів. Також фото з презентації можно подивитися на сайті Пологівські Вісті

( https://polvisti.com/2018/03/u-kinskyh-rozdorah-pamyat-pro-talanovytoho-zemlyaka-zberihayut-yak-relikviyu-fotoreportazh/)