Воскресенська громада підписала Угоду про співпрацю з Управлінням пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Дата: 04.04.2018 10:18

Учора, 3 березня 2018 року, у Воскресенській сільській раді Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, в особі начальника управління  Клименка Олександра Миколайовича та Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області , в особі сільського голови  Гузенка Миколи Івановича  підписали Угоду про співпрацю з пенсійним фондом. Також на заході були присутні Жмурко Світлана Олексіївна, начальник Головного Управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та Киричук Валентина Павлівна, заступник начальника Пологівського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Угода направлена на те, що спеціаліст Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Лук’яненко О.М на території Воскресенської сільської ради  проводитиме прийом громадян та матиме змогу надавати послуги в сучасних умовах. Для здійснення прийому громадян працівником пенсійного фонду Воскресенська сільська рада передбачає робоче місце, яке включає в себе комп’ютерну техніку, обладнану безперервним доступом до мережі Інтернет.

Саме в приміщені ЦНАПу,  каб.,  № 6 щочетверга з 8.00 до 12.00 відбуватиметься прийом громадян. Попередній запис можна зробити в каб.,  № 7.

Як повідомляє Начальник ЦНАП Ріта Ігорівна Антонова - центр у громаді працює з 1 квітня 2016 року. На початку своєї  роботи центр надавав 32 адміністративні послуги.

На сьогоднішній день - 67 адміністративних послуг.  А саме:

- реєстрації місця проживання фізичних осіб;

- реєстрації прав власності на нерухоме майно;

- реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- прийом заяв та документів для призначення субсидій та різних видів соціальних допомог;

- видачі довідок про склад сім’ї;

- актів обстеження матеріально-побутових умов;

- видачі архівних довідок для призначення пенсій.

Також начальник Головного Управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Жмурко Світлана Олексіївна провела особистий прийом громадян з питань  пенсійного забезпечення.

В подальшому сподіваємося на плідну співпрацю з управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області.