Звіт сільського голови за 2017 рік перед жителями с.Кінські Роздори.

Дата: 17.04.2018 14:58

Чудовий настрій, теплий день, саме у такій обстановці відбувся перший день звіту сільського голови Гузенка Миколи Івановича перед жителями  с.Кінські Роздори.

Очільник громади детально ознайомив присутніх з обсягами проведених робіт, фінансування проектів, які реалізовані, виконуються і ті, які заплановані.

Вислухавши людей, які прийшли на зібрання, відповів на всі поставленні питання, а їх було чимало. Особлива проблема – це дороги та вода. Але сподіваймося, що в недалекому майбутньому це не буде для громади  проблема, на все треба часу.

Сільська рада була  є і буде публічною та відкритою у своїй діяльності, про  що свідчить робота з висвітлення  новин та життя громади на офіційному сайті ради.

Щиро дякую дорогі односельчани, за Вашу підтримку у нашій нелегкій  роботі та розвитку нашої територіальної громади.

Підсумовуючи сказане, можна зробити висновок про те, що в сьогоднішніх умовах, сільська рада та її виконавчі органи, в основному, забезпечили виконання тих завдань, котрі передбачалися планом соціально-економічного розвитку територіальної громади на 2017 рік.

Сподіваймося, що 2018 рік принесе нам ще більше добрих справ.