«У колі друзів»

Дата: 02.05.2018 09:47

У п’ятницю, 27 квітня, у Воскресенському НВК відбулася чудова зустріч майбутніх випускників шкіл громади. Директор Воскресенського НВК Мацюця Федір Олексійович вирішив відновити традицію, яка не відбувалася більше 10 років. У актовому залі зібралися старшокласники загальноосвітніх закладів громади 9,10 та 11 класи. Кожна школа представляла свій клас, розповідали свої шкільні історії, пили чай з цукерками та печивом, спілкувалися та танцювали. А наприкінці свята відбувся «танок дружби».

По завершенню свята - святкова дискотека.

Дякуємо за спонсорську підтримку приватному підприємцю Борщовій Тетяні Олексіївні, директору ТДВ «Любокут» Цукану Віктору Михайловичу.

Сподіваймося, що таке спілкування  буде поштовхом для нових звершень, нових проектів та ідей молодіжного руху громади