Пішла з життя вчителька, майстриня-вишивальниця Чорна Світлана Василівна.

Дата: 02.05.2018 15:18

30 квітня 2018 року сумна звістка про смерть Чорної Світлани Василівни з болем відгукнулася серед жителів нашого села.

Пішла у вирій вічного небуття з цього білого світу, залишивши пекучий біль, глибоку рану та журбу, світлу пам’ять про себе – Світлана Василівна.

Чорна Світлана Василівна народилася 01 липня 1955 року в с.Новоолексіївка Херсонської області. Закінчивши 8 класів, у 1972 році розпочала свою трудову діяльність у Бехтерській середній школі Херсонської області, де і працювала до 1978 року. У цьому ж році переїздить до м.Бердянська Запорізької області та починає працювати піонервожатою у Бердянській восьмирічній школі. Закінчівши Бердянський педагогічний інститут  працювала вихователем дитячого садка, а згодом, переїхавши до с.Воскресенки - вчителем та керівником гуртка «Натхнення» Воскресенської ЗОШ І-ІІ ступенів до останнього дня.

Приймала участь у багатьох виставках народних умільців, як у с.Воскресенка так і за її межами.

Вічна їй пам’ять, і нехай земля буде пухом....