Воскресенська громада підтримала молодіжну велоестафету під гаслом «Єдність в ім’я Перемоги»

Сьогодні у Воскресенській громаді відбулася велоестафета «Єдність в ім’я Перемоги» з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході прийняли участь учні Воскресенського НВК, Воскресенської ЗОШ І-ІІ ступенів та Кінськороздорівського НВК.

Віддаючи данину пам’яті, учасники велоестафети відвідали всі поховання часів Другої світової війни, які знаходяться на території с.Воскресенки та с.Кінські Роздори, загиблих учасників АТО: Соловйова Романа Юрійовича та Шингура Дмитра Васильовича поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих співвітчизників.

Важливість єдності всієї громади заради спільних інтересів кожного громадянина і держави в цілому, заради збереження найціннішого  Миру та Злагоди. Твердо віримо, що цьогорічний День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.