"Ніка - Вікторія 2018"

Сьогодні,17 травня,  у Воскресенському СБК відбулося свято обдарованої дитини «Ніка – Вікторія». У заході прийняли участь учні Воскресенського НВК, Воскресенської ЗОШ І-ІІ ступенів та Кінськороздорівського НВК.

Сьогоднішне свято – це підсумок плідної праці вчителів та учнів,яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Відбулося нагородження найкращих учнів закладів освіти громади, які стали переможцями всеукраїнських олімпіад, районних та обласних конкурсів.

Пишаємося нашими переможцями, є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Усім переможцям у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтесь, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і вдома, з досвідченими вчителями. Їм також сьогодні велике ДЯКУЮ за працю, навчання та виховання.