Сьогодні у школах країни лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

Дата: 25.05.2018 13:22

Це день важливий для всієї Воскресенської  громади. Для кожного з нас цей день має своє значення.

Для дітей – це нова валіза знань за плечима,

для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління,

для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
        Вітаємо усіх вас з цим світлим святом. Від всіх працівників Восресенської сільської ради. відділу освіти,молоді,спорту,культури та туризму.
        Хочемо сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні громаді, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це Ви.
       Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.