Еко Форум – 2018

Дата: 31.05.2018 14:04

Вчора Воскресенська громада прийняла участь у Виставковому центрі «Козак-Палац» на  спеціалізованому Міжнародному Екологічному Форумі Еко Форум-2018.
Форум триватиме з 30 травня по 1 червня, серед учасників - представники міністерств та відомств, Асоціації міст України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, вчені та спеціалісти академічних та галузевих науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, керівники підприємств різних форм власності, іноземні підприємства та організації, фінансові структури, громадські організації.
Сподіваємось на здобуття корисного досвіду для успішного динамічного впровадження задач, які стоять перед громадою в екологічній сфері.