Перелік осіб які допущені до конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунальної установи «Воскресенський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

Вчора, 18 червня 2018 року, у залі Воскресенської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії для перевірки поданих документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади керівника комунальної установи «Воскресенський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

Згідно результатів перевірки поданих документів, конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі  двох кандидатів:

1. Лазаренко Олександра Сергійовича.

2. Містюк Олену Олександрівну.

За рішенням конкурсної комісії конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунальної установи «Воскресенський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» відбудеться 26.06.2018.

Голова конкурсної комісії:                                            Л.М. Перебийніс