22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2018 16:48

Вітер вічний вогонь гойдає

І печаль, і плач, і сміх…

Всіх полеглих ніхто не знає,

Пам’ятають усіх.

Схилились над ними в зажурі берізки,

І пам’ять про них бережуть обеліски,

Та скиби бетонні, та сиві кургани,

Та пам’ять людська не згасла віками.

Схилимо й ми голови низько,

Щоб шану солдатам віддати,

Гірлянду пам’яті, квіти пам’яті до обеліска,

Де вічним сном сплять солдати .

Усе далі відходять сумнозвісні події Другої світової війни. Ось уже 77 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна!, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

22 червня у с.Воскресенка та с.Кінські Роздори на центральних кладовищах відбулися мітинги-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході вз’яли участь керівництво громади, делегації від установ та жителі громади.

Урочистим покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на вівтар перемоги свої життя та здоров’я.

Сірі постаті монумента, викарбувані імена загиблих нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.

Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни.

Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!