Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

Нові велосипеди для соціальних робітників

 

   Сьогодні, 27  червня, напередодні  Дня Конституції України,  відбулося урочисте вручення  велосипедів соціальним робітникам комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської громади.

Щасливими власниками двоколісного транспорту стали п’ять соціальних працівників, що  обслуговують жителів об’єднаної територіальної громади. Соціальні працівники  обслуговують 57  соціально незахищених мешканців громади, які проживають на великих відстанях.  Щодня працівникам доводиться долати чималий шлях до своїх підопічних. Сільський голова Микола Іванович Гузенко   подякував працівникам соціального захисту за їх  доброту, чуйність та співпереживання, з яким вони виконують свою роботу турбуючись про людей, та вручив двоколісних помічників. Він запевнив, що сільська рада забезпечить соціальних працівників всім необхідним, для безперешкодного виконання їх обов’язків.

Подарунки для робітників соціального центру, що виконують важливу та складну роботу мають її полегшити та підвищити якість надання послуг.

 

Керівник КУ «Центру надання соціальних послуг» Ковтун Поліна Вікторівна та працівники соціальної допомоги подякували голові Воскресенської сільської ради Миколі Івановичу за відчутну допомогу, яка  так необхідна для виконання їхніх функціональних обов’язків.« повернутися до списку новин