Виконавчий комітет Воскресенської сільської ради ІНФОРМУЄ

Мабуть, багато хто з вас бачив наяву чи фото з ямами на мосту по дорозі на Воскресенку. Для всіх кого цікавить вирішення даного питання повідомляємо, що міст через річку Конка знаходиться на дорозі місцевого значення , яка з’єднує село Воскресенку з трасою Пологи – Кінські Роздори-Бердянськ.  Проблема проведення та фінансування ремонтних робіт на мосту залежить від 2 причин :

1) дана дорога знаходиться на балансі Запорізької обласної ради, тому проводити фінансування ремонту самостійно з місцевого бюджету  є порушенням законодавства (нецільове використання коштів ), можливе лише співфінансування;

2) відповідно до чинного законодавства для проведення ремонту на мостах необхідна спеціальна ліцензія щодо виконання даних робіт, а в Запорізькій області відсутня організація чи установа, що має подібну ліцензію.

Дане питання знаходиться на контролі виконкому Воскресенської сільської ради. Було  надіслано звернення до губернатора Запорізької області Бриля К.І., ведуться перемовини з управлінням капітального будівництва про можливість виділення коштів для ремонту в найближчий час в зв’язку з аварійною ситуацією, йде пошук підрядчика, який має ліцензію для проведення робіт на мостах.

Ми розуміємо хвилювання громадян, але , повірте, прикладаємо максимум зусиль для вирішення проблеми, тому що закриття проїзду по мосту не вирішить питання, а , навпаки, ще більше загострить її.

Щиро вдячні за розуміння та терпіння.