МЕТОДИЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ РІЗНИХ ФАХІВ ВОСКРЕСЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Дата: 29.08.2018 14:16

Зібратися   разом  –  це  початок.

Залишитися разом – це прогрес.

Працювати   разом   –   це  успіх.

(Г.Форд)

29 серпня 2018 року на базі Комунальної установи «Воскресенський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Воскресенської сільської ради проходило засідання методичного об’єднання вчителів різних фахів ЗЗСО та вихователів ДНЗ громади.

На засіданнях розглядалися питання реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа", готовність до нового навчального 20182019 років .

Методичне об'єднання, як структурний підрозділ освітньої установи створюється для вирішення певної частини завдань, покладених на освітні заклади та заклади дошкільної освіти:

- задоволення потреб школярів в інтелектуальному, культурному і етичному розвитку;

- організація і проведення на високому професійному рівні навчально-виховної, методичної і дослідно-експериментальної роботи з однієї або декількох споріднених дисциплінах;

- вдосконалення методики проведення різних видів занять та їх навчально-методичного і матеріально-технічного забезпечення;

- підвищення педагогічної кваліфікації вчителів;

- проведення педагогічних експериментів;

Бажаємо вчителям та вихователям нових ідей, натхнення та плідної праці з учнями та батьками.