Пам'ятаємо нашого героя...

Дата: 29.08.2018 14:29

Сьогодні 29 серпня 2018 року в селі Воскресенка  відбувся мітинг присвячений 4-й річниці загибелі Романа Соловйова.

Пройшло вже чотири роки з тої страшної хвилини коли перестало битися серце зовсім молодого героя.

Зі слізьми на очах схиляємо голови перед Твоєю могилою і світлою пам’яттю. Нехай у цей день згадають добрим словом усі, хто Тебе знав. Спи спокійно Романе.

Нехай земля Тобі буде пухом, а душі — Царство Небесне.

Соловйов Роман Юрійович,  9 березня 1994 р.н. (сирота, похований у с. Воскресенка біля могили матері) – військовослужбовець за контрактом, служив у 93-ій окремій механізованій бригаді — в/ч А1302, смт. Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область, механізована бригада у складі 6-го армійського корпусу Збройних Сил України. Загинув під час виходу з оточення «зеленим коридором» під Іловайськом 29.08.2014.