Інвентаризація земель для передачі в комунальну власність Воскресенської ОТГ

В рамках децентралізації, з 1 лютого цього року, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», розпочато процес передачі державних земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Кабінет Міністрів України, розпорядженням від 31.01.2018 № 60-р, визначив механізм передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Одним із етапів процесу про передачу земель - є інвентаризація земель в межах ОТГ.  На території Воскресенської сільської ради інвентаризацію проводять спеціалісти Пологівсько-Більмацького районного виробничого відділу Запорізької регіональної філії ДП «Центр ДЗК». На даному етапі проводяться топографо-геодезичні роботи на земельних ділянках сільськогосподарського призначення.