На території Воскресенської ОТГ розпочав свою роботу «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

Дата: 30.08.2018 11:49
Кількість переглядів: 961

Фото без опису

      З 15.06.2018 року розпочала свою діяльність на території Воскресенської ОТГ комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, яка створена за рішенням сесії Воскресенської сільської ради. Центр має два структурних підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома та відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

     Відділення соціальної допомоги вдома (далі - Відділення) забезпечує  безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами, надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особами з інвалідністю (які досягли 18 річного віку), крім осіб з інвалідністю у наслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; хворі (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш, як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги і не мають працездатних рідних, які повинні забезпечити їм догляд.

    Відділення не здійснює надання соціальних послуг громадянам, які потребують цілодобового стороннього догляду.

    Відділення може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18 річного віку),  хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш, як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

    Обслуговування таких громадян здійснюється за плату, відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

     Тарифи на платні соціальні послуги встановлюються Центром відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.04.2005  № 268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги» та затверджуються  директором.

      Відділ  соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  надає послуги особам, у тому числі сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги; учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам; дітям-сиротам,  дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа; прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу; ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам, дітям, молоді та членам їх сімей; особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми; особам, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, а також звільнені від подальшого відбування зазначених видів покарання; неповнолітнім та молоді, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням, або умовно-достроково; дітям та молоді з обмеженими функціональними обмеженнями; дітям та молоді з числа групи ризику, за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах.

      За більш  детальною інформацією звертайтеся за адресою:

 с. Воскресенка, вул. Українська, буд. 50, каб. № 2 (приміщення колишньої аптеки)  або за телефонами: 33-5-44, 066-82-38-161


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь