З Днем знань!

Дата: 03.09.2018 16:01

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Ви вгадли! Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітає Перше вересня.

Воскресенська об’єднана територіальна громада вітає всіх з початком нового начального року:

«Шановні друзі, всі присутні,
Батьки, сьогоднішні й майбутні,
Дорогі діти, вчителі,
З найкращим святом на землі!
Хочу усіх вас привітати,
Слова стараюсь підібрати,
Щоб кожен раптом це відчув,
Щоб вересня свого він не забув.
Щоб ворухнулось щось в душі
В усіх, хто чує ці вірші.
Бо хоч уже і час пробіг,
Та кожен з нас забудь не зміг
Як сам колись, мов ці малята,
Спішив на перше шкільне свято.
І хоч пройшло чимало літ,
Та не зітреться дивний слід…
І ось у вересня погожу днину
Ти вже ведеш свою дитину».

Сьогодні, 3 вересня 2018 року, у закладах освіти Воскресенської об’єднаної територіальної громади   пролунали перші дзвоники.

День був надзвичайно цікавий та насичений подіями. Зміна формату проведення свята першого дзвоника за реформою «Нової української школи» надзвичайно вразило всіх, хто побував на святі. На центральній площі села Воскресенка пройшли пісенно-танцювальні флешмоби, а  учнів початкової ланки розважали дуже енергійні, веселі, кумедні та цікаві клоуни. Кінськороздорівський НВК привітав та благословив на новий навчальний рік настоятель Спасо-Преображенського храму отець Василь та пройшла урочита лінійка з танцювальним флешмобом від старшокласників.

Бажаємо вчителям – терпіння, розуміння і відданності справі, учням -  старанності та прагнення до нових знань, батькам – взаєморозуміння з дітьми та вчителями.

Окрему подяку Воскресенська об’єднана територіальна громада висловлює директору АФ «Батьківщина» Трубілову О.В. та директору ТДВ «Любокут» Цукану В.М. за спонсорську допомогу для організації освітнього простору першокласників.