Воскресенська об’єднана територіальна громада 6 вересня 2018 року отримала новий шкільний автобус.

Дата: 10.09.2018 08:36

Урочиста церемонія вручення ключів від шкільних автобусів відбулася  на майдані Героїв за участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля та голови обласної ради Григорія Самардака.

Транспортні засоби отримали:

Веселівська селищна об’єднана територіальна громада Веселівського району,

Комишуваська селищна об’єднана територіальна громада Оріхівського району,

Воскресенська сільська об’єднана територіальна громада Пологівського району,

Підгірненська сільська об’єднана територіальна громада Василівського району,

Михайлівська районна державна адміністрація, Приморська районна державна адміністрація.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на виконання Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки проведено тендерні процедури для закупівлі шкільних автобусів. Ці шкільні автобуси були закуплені на умовах співфінансування на суму 10 млн. 350 тис. грн. У тому числі: за рахунок освітньої субвенції – 6 млн. грн., за рахунок місцевих бюджетів - 4,350 млн. грн.

Переможцем відкритих торгів стало товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Динат груп», м. Київ. Ним придбано спеціалізований шкільний автобус ЕТАЛОН на 31 пасажирське місце, у тому числі, для трьох дорослих супроводжуючих, вартістю  1 725 000 грн. за одиницю.

Воскресенська громада співфінансувала придбання шкільного автобуса з місцевого бюджету  в розмірі 700,00 тис. грн.