У м.Пологи відбулися урочистості до Дня працівників освіти.

Дата: 05.10.2018 10:42

Вчора, 04 жовтня 2018 року,  у будинку культури «Гірник» відбувся святковий концерт присвячений до Дня працівників освіти.

На  свято були запрошені вчителі та керівники закладів освіти Воскресенської громади.

Зі словами привітання та почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації  були нарогоджені:

Севериненко Тетяна Вікторівна – вчитель української мови та літератури комунальної установи «Воскресенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

Гавриленко Ніна Вікторівна – вчитель іноземної мови комунального закладу «Кінськороздорівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад  - дошкільний навчальний заклад»;

Соловйов Микола Іванович – вчитель історії комунального закладу «Кінськороздорівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області – за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди ювілейної дати від дня народження.

Також Подяками Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації були нагороджені:

Горбуліна Світлана Анатоліївна – вчитель української мови та літератури комунальної установи «Воскресенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Шведенко Віктор Олексійович – вчитель фізики комунального закладу «Кінськороздорівський навчально-виховний «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області – за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та за підсумками 2017/2018 навчального року.

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги від батьків учнів та колег. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля щедро наповнена теплом і любов’ю!