З Днем працівників освіти!

Шановні працівники освіти!

Прийміть найщиріші сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Напередодні свята вітаємо всіх вчителів з чудовим святом – Днем працівників освіти. Учитель - це не професія, вчитель - це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, а обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця - збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

Низький уклін Вам за турботу і любов до дітей, терпіння і мудрість, жертовне служіння улюбленій справі. Щиро вдячні Вам, дорогі вчителі, викладачі, вихователі за самовіддану працю, безмежну любов до професії та віру в завтрашній день нашої молодої держави. Міцного здоров’я Вам, життєвого оптимізму, невичерпних  творчих сил, натхнення і довгої людської пам’яті.

Сільський голова Гузенко М.І

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Харь Т.В

Виконком та депутати сільської ради.