ВОСКРЕСЕНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Пологівського району Запорізької області

Вшанування пам'яті Героям нашої громади!

Дата: 12.10.2018 13:51
Кількість переглядів: 459

Напередодні Дня Захисника України, на знак глибокої вдячності за відвагу, силу духу та стійкість воїнів, які віддали своє життя під час воєн, захищаючи ідеали демократії, миру, свободи і відстоюючи права  українського народу вшанували пам’ять загиблих воїні АТО Воскресенської громади Соловйова Романа Юрійовича та Шингура Дмитра Васильовича хвилиною мовчання та покладанням квітів.

«Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. Війна для нас є не просто слово, а страшна реальність. Кожен з нас прагне миру, незалежності та цілісності України, яку завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Ми пам’ятаємо воїнів, які загинули, адже пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу та мир.»

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!