Учні Воскресенського НВК радо зустріли та привітали учасників АТО.

Дата: 17.10.2018 10:36

14 жовтня українці відзначали чотири великі свята: День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, 76-ту річницю створення УПА та День захисника України.
12 жовтня, у Воскресенському НВК відбувся захід, який об'єднав славу козацької вольності Запорізької Січі, воїнів української-повстанської армії та захисників незалежності нашої держави. Учні 10 класу подякували за день сьогоднішній, який нерозривно пов'язаний з учорашнім, і за день завтрашній, за збережене та щасливе вільне життя, безхмарне небо, достаток, нинішню радість нашим славним воякам.
З вітальним словом до присутніх звернулись воїни АТО: Соколов Роман Миколайович та Ісаєв Олександр Миколайович. Вони побажали міцного здоров'я, мирного неба, щастя та добробуту у родинах. Висловили вдячність та глибоку повагу за розуміння та терпіння, та подякували усім, хто своїми справами долучився до захисту України.
Вже чотири роки школярі нашого навчального закладу допомогають нашим захисникам. Беруть  участь у благодійних акціях: "Великодний кошик" та "Різдвяний кошик". Збирають та передають волонтерам подарунки, листівки, малюнки, солодощі, засоби гігієни, продукти харчування, теплі речі, тощо.
Минає час і кожен день стає історією нашої держави. Скільки б їх не минуло, не зітруть вони  у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за нашу Вітчизну. Не забуватимемо і ми. Вклонятимемось священним могилам героїв, які віддали за нас свої молодечі життя...