КУ «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради ІНФОРМУЄ.

Дата: 24.10.2018 10:51

До відома сімей, які виховують дітей з особливими потребами КУ «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради від БФ «БО «Карітас Запоріжжя» надає можливість про участь у проекті «Підтримка дітей та молоді з інвалідністю».

Мета проекту: надати соціальні, психологічні, педагогічні послуги дітям та їх родинам для розвитку навчання та майбутньої самореалізації.

Завданнями проекту є:

1. Психологічна та фізична реабілітація дітей, молоді з інвалідністю та їхніх сімей, що включатиме супровід та допомогу (діагностика, індивідуальна підтримка, психолого-педагогічне консультування).
  2. Організація заходів соціальної інтеграції:
  • Навики соціальної інтеграції (відвідування громадських місць, взаємодія бенефіціарів та інших членів місцевих громад)
  • Соціальні навики та навики самообслуговування ( організація тренінгів для отримання досвіду жити більш незалежно: турбота та власне здоров’я, гігієну, здійснення покупок)
  • Творчі навики (робота майстерність у різних арттехніках та з різними матеріалами).
  1. Організація зустрічей родин для надання можливості дітям з інвалідністю, їхнім батькам, сиблінгам адаптуватись в соціальні групи, розширити коло спілкування, мати друзів та підтримати один одного.

Координати проекту:

Офіс: м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8

Конт.телефони:050-344-9009;  050-344-3180

Соціальний педагог проекту – Макарова Л.Т. (095-936-9166; 097-333-5091).