Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартує єдиний в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Розподіл коштів, які надійшли від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад. Організовує розподіл коштів Спостережна рада у складі ветеранів АТО та ООС, батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

1. Одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  2. Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «ПриватБанк»
  3. Код ЄДРПОУ банку – 14360570
  4. Код ЄДРПОУ організації – 41730055