ВОСКРЕСЕНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Пологівського району Запорізької області

Зі святом, шановні аграрії!

Дата: 16.11.2018 14:52

Хай рясно колоситься на полі нива,
Щоб більше було радості та дива.
Хай втілюються в життя задуми і мрії,
Та обходять стороною природні стихії.
Сіють, орють наші золоті господарі.
Вітаємо зі святом вас, наші трударі!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
   Сьогодні усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо Вам, дорогі аграрії!
Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.
Вас по праву називають годувальниками! Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство.

Дорогі наші трударі! Велика подяка і низький Вам уклін за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння та витримку. До того ж, Ви вже подбали про те, щоб у наступному році Україна була з добрим врожаєм!
Нехай втілюються в життя усі Ваші плани, задуми та сподівання, а земля буде щедрою на врожаї!
Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги і оптимізму, подальших успіхів в ім’я розквіту України і заради покращення добробуту всього українського народу!
Нехай Бог береже нас і нашу країну!

З повагою,

сільський голова та виконавчий комітет Воскресенської сільської ради.