У Кінськороздорівському СБК відбувся святковий концерт.

Дата: 19.11.2018 10:02

17 листопада у Кінськороздорівському СБК відбувся святковий концерт до Дня працівників сільського господарства.

З привітальними словами  та вдячністю  до працівників сільського господарства звернулися голова Воскресенської сільської ради Гузенко М.І. , староста Кінськороздорівського округу Зубенко С.І., та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Харь Т.В.

Зі святкової сцени лунали пісні від вокальних колективів Воскресенського та Кінськороздорівського СБК, веселі гуморески та драйвові танці від аматорів сцени. Найменшими артистами на сцені були діти Кінськороздорівського дитячого садочка «Дзвіночок». В їхньому виконання прозвучала дуже кумедна та весела сценка.

Шаленими оплесками глядачі нагородили кожного, хто виходив на сцену. А це і є велика дяка глядачів для артистів сцени.