З Днем Місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
шановні депутати!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята –
Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші села і всю Україну щасливими і багатими!

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині міцного здоров’я, оптимізму, миру, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє Воскресенської громади додають сили і наснаги. Хай ніколи Вас не покидає віра, надія та любов!

Щастя Вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального  гаразду!

Сільський голова                                                                                                                 М.Гузенко