Новорічні свята у дитячих садочках "Джерельце" та "Дзвіночок".

Дата: 27.12.2018 13:06

Вона зелена і пухнаста,
Весела, радісна й срібляста,
Ялинка вогниками грає,
З Новим Роком всіх вітає.
З лісу вона довго йшла,
Подарунки всім несла.
Їй раді пташки і звірята,
Дорослі раді і малята.

Найбільш очікувані свята в дитячому садочку — новорічні. До них ретельно, з радістю, усмішкою та піднесеним настроєм готуються дітлахи та дорослі. Прикрашають садочок, роблять подарунки, вивчають нові пісні, вірші й таночки.

У дитячих садочках Воскресенської ОТГ: «Джерельце» с.Воскресенки та «Дзвіночок» с.Кінські Роздори Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи й грали в різні ігри. Та найбільше радості малюкам принесли Дід Мороз і Снігуронька. Вони, звісно ж, прийшли до вихованців садочка не з пустими руками. Дітлахи розповідали Діду Морозу віршики та гралися з ним у різноманітні ігри. Зрештою, новорічний ранок перетворився на справжню казку, у якій взяли участь як діти, так і дорослі.

Насамкінець свята Дід Мороз вручив кожному малюку подарунок. Діти з радістю їх приймали та одразу ж починали роздивлятися різнокольорові коробки з солодощами, які їм щойно подарували.