У танку кружляли, Діда Мороза звеселяли!

Дата: 04.01.2019 13:03

Сьогодні, 4 січня 2018 року, в сільському будинку культури с.Воскресенка пройшов дитячий Новорічний ранок.

Зі словами привітання до дітей та батьків звернувся сільський голова Микола Іванович Гузенко, побажав усім дітлахам гарного навчання, дорослим здоров’я та мирного усім нам неба.

Діти із радістю розповідали Діду Морозу віршики, співали пісні та водили хороводи. Танцювальний колектив «Капітошка» керівник Бруй Ю.П. показали гарну українську народну  казку – Ріпка на новий сучасний лад та захоплюючий танок.

Кожна дитина, яка була присутня на святі отримала солодощі від Діда Мороза та Снігуроньки.

На святі оголосили переможців за конкурс на найкращу Новорічну іграшку, якими було прикрашено головну ялинку села Воскресенка.

Переможцями стали:

І місце – Левченко Аліса, Левченко Ульяна та Борець Тихон. Діти зробили найбільшу кількість Новорічних ялинкових прикрас – 12 символів року, а ще й ялинку, сніговика , Діда Мороза та Снігуроньку.

ІІ місце – Панасенко Даринка та Марійка – зробили символ 2019 року – свинку.

ІІІ місце – Горда Вікторія та Овчаренко Дмитро – зробили яскраві Новорічні кульки.

За свої старання, ідеї та роботу отримали солодкі подарунки.

Нехай цей рік принесе усім дітям та дорослим багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, і успішними!