За хвилину про Україну!

Дата: 25.01.2019 11:43

24 січня 2019 року, у розважальному центрі «Юність», відбувся дуже цікавий захід – молодіжний патріотичний фестиваль «За хвилину про Україну», присвячений 80-річчю утворення Запорізької області.

У фестивалі прийняли участь 17 загальноосвітніх закладів району, серед них КУ "Воскресенський НВК" і КУ "Кінськороздорівський НВК".

Захід був організований відділом освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.

На заході були присутні представники Запорізької спілки по підтримці сімей загиблих учасників АТО. Вони презентували «Книгу Пам’яті» військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України, яку вручили членам сімей загиблих героїв. Окремі сторінки книги присвячені нашим землякам: Дмитру Шингуру, Артему Корневу та Роману Соловйову. Один екземпляр передано до Пологівської центральної бібліотеки, де її зможе подивитися і почитати кожен бажаючий.

В рамках фестивалю кожен освітній заклад  презентував  відеоролик  про рідний куточок, про свою рідну Батьківщину, край де народився, навчаєшся, працюєш та радієш життю.

Всім освітнім закладам  вручені Дипломи учасників  фестивалю та Сертифікати на суму 300грн.  від магазину «Затишна оселя» м.Пологи.

Найцікавіші виступи, за оцінкою поважних гостей, отримали  солодкі подарунки.  Учениця 10 класу Воскресенського НВК Мальченко Анастасія презентувала авторську поезію про село Воскресенка та за рішенням гостей фестивалю отримала подарунковий Сертифікат на суму 300 грн. від Реклама-Центру Медіа на отримання рекламної продукції «Послуги».

Фестиваль був пронизаний патріотизмом до щему в серці.

По завершенню свята Куліш П.М. керівник волонтерського руху  м.Запоріжжя презентував власний вірш про Пологівський край, який було передано голові Пологівської РДА – Крупському А.Є.

Пологівський край.

Серед степу України,

На перехресті залізничних ліній,

Пшеницею і небом синім,

Зав’язані людські життя.

Навколо залізничного вузла

Розкинувся квітучий край.

Пологівський батьківський край!

Для багатьох він справжній рай!

Тут знають що таке свобода,

І цінує всіх земля,

Бо люди тут живуть від бога

Вони по-справжньому сім’я!