Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

УВАГА !

                     Шановні мешканці Воскресенської громади!

 

    Звертаємо вашу увагу, що почастішали випадки, коли під виглядом працівників газової компанії орудують шахраї!

 

 Побільшало звернень від громадян до ПАТ «Запоріжгаз» про те, що невідомі люди в спецодязі з написами «Запоріжгаз» приходять до їхніх садиб та погрожують відключенням газу, вимагаючи придбати за кошти акти перевірки димових та вентиляційних каналів (ДВК).

 

    Звертаємо вашу увагу на те, що ПАТ «Запоріжгаз» не займається перевіркою, ремонтом ( прочищенням) димових  та вентиляційних каналів (ДВК). Відключенням від системи газопостачання виконується лише за результатами перевірки ДВК та відображенням в акті про непридатність до подальшої експлуатації, який надається спеціалізованою організацією.

 

    Тому, з наведеного вище, при роботі працівників у спецодязі з написом «Запоріжгаз» потрібно:

 

  • дізнатися мету проведення робіт та вимагати посвідчення робітника ПАТ «Запоріжгаз» встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії;

 

  • за необхідністю зателефонувати за номером 104, або за номером телефону районного відділення, щодо підтвердження проведення даного виду робіт  м.Пологи (06165) 5-00-24 .

 

    Нагадуємо, що будь-яке втручання непрофесіоналів у систему газопостачання є небезпечним та може призвести до виникнення аварійних ситуацій.

 

 

Будьте уважні!« повернутися до списку новин