Талановита молодь

Дата: 29.03.2019 09:07

«Якщо Ви бажаєте, щоб діти творили, створювали художні образи,

перенесіть з вогника своєї творчості хоча б одну іскру в свідомість дитини.»

В. Сухомлинський

1 березня у БК «Гірник» відбувся обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина».  Танцювальний колектив «Оберіг» Кінськороздорівського НВК під керівництвом Олексія Івановича Черкуна  представляв Воскресенську громаду. У  номінації  «Народна хореографія» здобули 3 призове місце.

У березні відбувся відкритий захід в "Залі історичної пам'яті і національного виховання", проведений вчителем української мови і літератури Черкуном О.І. з учнями 9-го класу "Нехай душу народу розбудить бандура" своєю метою був покликаний повідати присутнім історичну правду, героїчні сторінки минулого. І хоч бандури були імпровізоані, та вході свята вони зазвучали поетичними рядками про цей дивовижний музичний інструмент, зазвучали кращими творами сучасної естради.

КУ Кінськороздорівський НВКФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису