Талановита молодь

«Якщо Ви бажаєте, щоб діти творили, створювали художні образи,

перенесіть з вогника своєї творчості хоча б одну іскру в свідомість дитини.»

В. Сухомлинський

1 березня у БК «Гірник» відбувся обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина».  Танцювальний колектив «Оберіг» Кінськороздорівського НВК під керівництвом Олексія Івановича Черкуна  представляв Воскресенську громаду. У  номінації  «Народна хореографія» здобули 3 призове місце.

У березні відбувся відкритий захід в "Залі історичної пам'яті і національного виховання", проведений вчителем української мови і літератури Черкуном О.І. з учнями 9-го класу "Нехай душу народу розбудить бандура" своєю метою був покликаний повідати присутнім історичну правду, героїчні сторінки минулого. І хоч бандури були імпровізоані, та вході свята вони зазвучали поетичними рядками про цей дивовижний музичний інструмент, зазвучали кращими творами сучасної естради.

КУ Кінськороздорівський НВК