Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

Озеленення прибудинкової території навчальних закладів Воскресенської ОТГ

          Благоустроєна територія позитивно впливає на виховання і навчання дітей. В учнів виховується любов до рідної природи, до навколишнього світу, виникає потреба захоплюватися красою . Учні відчувають себе єдиним цілим з природою. НВК для села – соціально-культурний центр. Озеленення пришкільної території має велике значення. Перш за все зелені насадження значно зменшують наявність пилу та диму в повітрі, відіграють роль своєрідного фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату, бо діють на тепловий режим, вологість і ступінь рухомості повітря, а також мають значний вплив на здоров’я школярів та мешканців села.

             У ході регіонального проекту  «Вирости дубочок для синів та дочок» триває акція по озелененню території школи та села. 1 квітня  учні Кінськороздорівського НВК долучилися до акції та посадили дерева та кущі, які люб’язно  надало Пологівське лісництво.

             Цього ж сонячного дня учні та вчителі Воскресенського НВК,  на місці колишнього сміттєзвалища,  створили нову зелену зону. На пришкільній території висаджено більше  п’ятидесяти садженців липи та берези .

           Сподіваємося, що такі акції по озелененню території громади стануть традицією.« повернутися до списку новин