ВІДКРИТО ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ!

Дата: 11.04.2019 13:45

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Кінські Роздори та селі Воскресенка. 10 квітня відбулося справжнє свято – відкриття дитячих ігрових  майданчиків. На свято завітали голова Воскресенської ОТГ  Микола Іванович Гузенко та староста с. Кінські Роздори Сергій Іванович Зубенко. Відкривала  урочистий захід начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Тетяна Василівна Харь.  Кожен з майданчиків  радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків. Ось нарешті і  відбулася така довгоочікувана для малечі подія - червона стрічка перерізана. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалку. До того ж, кожен із них отримав повітряну кульку. Веселий настрій дарував присутнім клоун Шурік.