ВОСКРЕСЕНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

"Лінгвісти-віртуози"

Дата: 24.04.2019 14:06
Кількість переглядів: 537

В приміщенні актової зали КУ «Пологівський колегіум № 1» відбувся районний  фестиваль-конкурс  «Лінгвісти-віртуози»  з метою розвитку лінгвістичних обдарувань, пошуку та підтримки здібних, талановитих дітей та молоді району, враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових соціальних, освітніх і культурних можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського освітнього простору.

Команда Кінськороздорівського НВК представила Воскресенську громаду з казкою «Вовк та семеро козенят» та посіли І призове місце у номінації «Інсценізована казка».

23 квітня глядачами цієї казки стали учні 1-6 класів НВК. З великим задоволенням, бурхливими аплодисментами, сміхом, скандуванням «Молодці», юні глядачі переглянули виставу.

Приємний та солодкий сюрприз учасники дійства отримали від директора Гузь Наталлії Миколаївни – пиріг, люб’язно спечений кухарями їдальні.

Підготували команду до виступу вчителі англійської мови: Сур Світлана Станіславівна та Гавриленко Ніна Вікторівна.