СПОРТИВНЕ СВЯТО

Дата: 02.05.2019 10:26

30 квітня на базі Кінськороздорівського НВК пройшло свято «Мама, тато, я – спортивна сімя ». В якому взяли участь 6 команд Воскресенської громади. Оцінювали змагання справедливі експерти: Харь Т.В., Голубкова О.П. та Мелешко В.І.  Учасникам було запропоновано 4 естафети. За результатами місця розділили таким чином:

І місце -  сім’я Аляб’єва Іллі (учень 4 класу Воксресенського НВК);

ІІ місце – сім’я Колісник Наталі (учениця 2 класу Кінськороздорівського НВК);

ІІІ місце – сім’я Мордань Стасіка (учня 2 класу Кінськороздорівського НВК).

Вітаємо переможців. Бажаємо успіхів та нових звершень. Виносимо подяку всім активним батькам, які виявили бажання прийняти участь. Сподіваємося це свято стане традиційним  у громаді.  А також слова щирої вдячності учням  Кінськороздорівського НВК, які провели для гостей чудову руханку та флешмоб.