Пришкільні табори

Дата: 14.06.2019 13:38

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора −канікули. Це яскравий і багатокольоровий час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером −це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.

У Воскресенській ОТГ  з 27 травня по13 червня працювали пришкільні табори. Тут діти цікаво та з користю проводили свій час −відпочинок став для них цікавим, пізнавальним і… шаленим. Адже всі емоції, отримані у таборі, – це чітко продумана і клопітка робота вчителів і вихователів. Головною місією виховної роботи табору  є  сприяння фізичному, творчому, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей. Складовими життєдіяльності табору з денним перебуванням традиційно є  оформлення приміщень, робота гуртків, охорона життя і здоров’я дітей тощо. Саме в літньому таборі малеча зможе найбільше і найефективніше поспілкуватись з дітьми її віку.