Івана Купала!

Дата: 08.07.2019 16:40

У ніч з 6  на 7 липня воскресенці  традиційно  відзначили старовинне свято Івана Купала. З ним пов’язані безліч звичаїв, традицій і вірувань. За традицією, у цей день молодь водить хороводи, стрибає через багаття, дівчата плетуть вінки і ворожать на судженого. Це свято єднання з природою. Головні його персонажі – Купало та Марена. Вони уособлюють чоловіче і жіноче божество.Сотні місцевих жителів та гостей зібралося на святі, яке розпочалося обрядовою концертною  програмою. Зіркові гості (театр пародій м.Дніпра) запалили сучасною музикою. Вогняне шоу  додало іскру святу. Для малечі працювали атракціони, продавали солодку вату та сувеніри. Дорослі скуштували смачну польову кашу та  глінтвейн. Працювала фотозона. Звісно не обійшлося і без конкурсу на кращий купальський вінок. Переможці були нагороджені призами , а учасники заохочувальними подарунками. По закінченню свята на всіх чекала дискотека. Сподіваємося глядачі отримали багато позитивних емоцій.

Висловлюємо подяку всім організаторам,  учасникам свята та меценатам, які надали матеріальну допомогу для виступу зіркових гостей.