МЕТОДИЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ РІЗНИХ ФАХІВ ВОСКРЕСЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ.

30 серпня 2019 року на базі  Воскресенського  НВК відбулися засідання методичних об’єднань педагогічних працівників  Воскресенської сільської ради. На якому підвели підсумки роботи 2018-2019 н.р. , поставили пріоритетні завдання на 2019-2020 н.р. , а саме: діяльність педагогічних колективів освітніх закладів спрямувати на підвищення якісного рівня освітніх послуг шляхом:

– модернізації змісту дошкільної та початкової освіти;

–  забезпечення рівного доступу до якісної освіти;

– переходу початкової та основної  школи на новий зміст навчання;

– оновлення змісту, форм і методів навчання та виховання в умовах упровадження Нової української школи та реалізації нових Державних стандартів освіти;

– підвищення рівня професійної компетентності педагогів;

– задоволення запитів особистості;

–  удосконалення системи моніторингу якості освіти;

– сприяння формуванню здорового способу життя, фізичному розвитку дітей та підготовці молоді до самостійної діяльності;

– підвищення соціального захисту учасників освітнього процесу;

– реалізації завдань, передбачених обласним планом заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року.