День села

Дата: 16.09.2019 12:23

Урочисто відзначати День села у Воскресенці та  Кінських Роздорах вже стало доброю традицією. Це багаті на історичні події та відомих людей  села.

На початку заходу  воскресенці та роздорці вшанували загиблих земляків.

Вдячним словом  згадали тих, хто своєю працею багато зробив для розвитку села.

Дружині добровільних пожежних, яка створена у Воскресенській громаді при співпраці з Республікою Польща було вручено форму та посвідчення

Зі щирими словами привітання  до жителів села звернувся сільський голова Микола Гузенко та староста с. Кінські Роздори, с.Магедове та с.Лозове – Сергій Зубенко. Побажали жителям села міцного здоров’я та успіхів, а громаді – процвітання  і добробуту.

В ході свята проходили: спортивні змагання, ярмарки, святкові концерти, працювали виїзні атракціони та торговельні намети, виступали шоу пародій із м.Дніпро, для дітей – аніматори та шоу мильних бульбашок, а по завершенню на всіх чекала запальна дискотека.

Жителі Воскресенки та Кінських Роздор  в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.