ПРИВІТАННЯ

Прийомній матері з Кінських Роздор урочисто подякували в Запоріжжі

23 вересня з нагоди Дня усиновлення, який в Україні відзначається 30 вересня, у концертній залі ім. М.І. Глінки м. Запоріжжя, прийомні батьки відвідали традиційне обласне свято.

За поданням служби у справах дітей, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення повноцінних умов для їх виховання і розвитку та з нагоди святкування в Україні 30 вересня Дня усиновлення, прийомній матері Кутовій Світлані Іванівні було урочисто вручено подяку служби у справах дітей облдержадміністрації, а також квіти та подарунок.

Творчі колективи філармонії привітали  учасників урочистого заходу  святковою концертною програмою: танцями, українськими народними піснями, а також піснями сучасних співаків під музику симфонічного оркестру.

За інформацією інтернет -  газезети "ПІК"