Комплекти захисту для пожежників - добровольців

Воскресенська ОТГ стала учасником проекту « Вдосконалення системи цивільного захисту шляхом створення добровольчих пожежних команд в об’єднаних  територіальних громадах” від Посольства Республіки Польща в Україні.  За період участі в програмі громада створила добровільну пожежну команду в складі 12 осіб. На протязі року учасники команди відвідували навчальні тренінги та семінари. За результатами навчання  вони отримали посвідчення.  За  допомогою Пологівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області  розроблений та затверджений «План реагування на надзвичайні ситуації та території Воскресенської об’єднаної територіальної громади, а також затверджене «Положення про добровільну пожежну охорону Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області».

17 жовтня 2019 року у м. Дніпро відбувся захід нагородження в рамках Ініціативи місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах»,  учасниками якого стали представники Воскресенської ОТГ.  Ініціатива місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах» була ініційована програмою ULEAD з Європою та реалізована Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Для участі в ініціативі було обрано 30 громад з 6 областей України.  Основна мета – підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку цивільного захисту на місцях.

В рамках Програми Воскресенська об’єднана  територіальна громада  отримала гуманітарну допомогу у вигляді 4 комплектів  індивідуального захисту та спеціалізованого обладнання на загальну суму 104тис.533 грн.