"Злет натхнення"

“Злет натхнення” – 2019

У 2000-ому році було започатковано районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості на честь нашої землячки – Ольги Бойко. Вчора у РЦ “Юність” відбувся 18-й фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості “Злет натхнення”.На заході були присутні мама та сестра Ольги Бойко. Учасниками фестивалю стали і колективи Воскресенської сільської ради. Конкурсанти з  Пологівського району  на високому рівні представили свої композиції на сцені.

По закінченні заходу було оголошено переможців, яких нагородили грамотами та почесними статуетками.

І місце у номінації «Народна пісня» (вокальні гурти) – вокальний колектив «Дивоцвіт»  Кінськороздорівського будинку культури;

ІІ місце у номінації «Театральні мініатюри» - Ольга Гатун та Людмила Колісник;

ІІ місце у номінації «Українська сучасна пісня» (стилізована під народну, вокальні гурти) - вокальний колектив «Гармонія»  Воскресенського будинку культури

Вітаємо колективи та бажаємо нових творчих звершень!