Увага! Конкурс!

Дата: 25.11.2019 11:13

Оголошено конкурс на кращу новорічну іграшку!

Одне з найцікавіших занять на Новий рік – це прикрашати ялинку. У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів, інші намагаються самостійно вписати імідж ялинки в дизайн своєї домівки.

Конкурс на кращу ялинкову іграшку проводиться з нагоди святкування зимового Миколая та відкриття Новорічної ялинки.

Метою конкурсу є:

• Збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу з виготовлення та використання новорічно – різдвяної іграшки;
  • Розвиток та популяризація звичаїв та обрядів святкування Дня Миколая.
  • Формування у дітей та молоді звичаїв та обрядів святкування Дня Миколая.
  • Виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення;
  • Розвиток творчого потенціалу дітей та молоді;
  • Виявлення та підтримка талановитих дітей.

Загальні положення:

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 3 до18 років, яка навчається та проживає на території Воскресенської об’єднаної територіальної громади.

Вимоги до іграшок конкурсу:

1. Для виготовлення ялинкової іграшки можливе використання будь-яких легких, безпечних матеріалів та витривалими до погодних умов (дощ, сніг).

2. Конструкція виробу повинна бути полегшеною і мати кріплення. Кріплення повинно витримати вагу іграшки. Іграшки можуть бути плоскими або обємними.

3. До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію українською мовою: назву роботи, матеріал,прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи; повна назва навчального закладу, контактний телефон.

Умови проведення конкурсу:

1.  Конкурс проводиться з 25 листопада по 17 грудня 2019 року включно.

2.  Конкурсні роботи передаються:

с.Воскресенка до відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму за адресою вул.Українська буд. 50 кабінет №1

(за інформацією звертайтесь за тел. 0997703013)

3.  Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально конкурсною комісією, засідання якої буде 18 грудня 2019 року.

4.  Підсумки Конкурсу та церемонія нагородження переможців відбудеться на відкритті Новорічної ялинки, (дату та час повідомимо ближче до свята).

Усі роботи конкурсантів будуть розташовані на місцевій ялинці с.Воскресенка та с.Кінські Роздори а роботи які отримають I, II та III місця будуть нагороджені подарунками.