Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» у Воскресенській ОТГ

Дата: 13.12.2019 13:56

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка розпочинається з 25 листопада щороку, було оголошено конкурс малюнків в закладах освіти Воскресенської ОТГ. Семеро дітей, які навчаються у Воскресенському НВК прийняли участь в даній акції та намалювали тематичні малюнки.

Також на території Воскресенської ОТГ працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради було розміщені тематичні плакати в центрі сіл Воскресенка та Кінські Роздори, а також розповсюджували серед жителів громади інформаційні буклети з «гарячими» телефонами для надання допомоги постраждалим від насилля для підвищення обізнаності громадян в разі випадків вчинення насильства.