участь у проекті

13-15 грудня 2019 року  в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття  проекту «Активізація громадської діяльності молоді ОТГ Запорізької області », або , як його неофіційно назвали «Ліга успіху: зустріч п’яти королівств».

До  участі у проекті було запрошені команди п’яти об’єднаних територіальних громад  Запорізької області, які складалися з  чотирьох представників віком від 14 до 25 років та одного наставника , який працює із молоддю ОТГ.

Процес відбору громад був дуже непростим. В результаті до участі були відібрані команди з таких громад: Воскресенська ОТГ, Якимівська ОТГ, Приморська ОТГ, Плодородненська ОТГ, Петро – Михайлівська ОТГ.

В рамках проекту у Запоріжжі  відбувалося спеціальне триденне навчання для молоді та молодіжних працівників з цих ОТГ. З якими поділилися досвідом:

• як змотивувати молодь до участі у громадській діяльності;
  • як молоді організувати та провести власні заходи;
  • де і як шукати ресурси  для своїх активностей;
  • і як створити атмосферу, в якій буде дружньо і весело.

Проект реалізується  благодійним фондом  «Імпульс. ЮА» (директор Микола Колодяжний) за фінансової підтримки ГО Товариство Лева за кошти Національного фонду підтримки демократії .