Результати конкурсу

Дата: 19.12.2019 12:02

Конкурс на кращу ялинкову іграшку   з нагоди святкування зимового Миколая та відкриття Новорічної ялинки завершено.

За результатами  підсумків кращі роботи   будуть представлені на виставках  в сільських будиках культури.

У с.Воскресенка кращими визначено роботи таких дітей:  Коваль Міша 2 кл., Панасенко Марина 2 кл., Панасенко Даша 6 кл.,  Попович Катя 1 кл., Єременко Кіріл 1 кл., Горда Віка 1 кл., Борець Тихон 1 кл., Левченко Аліса 3 кл., Ляшенко Ігор 1 кл., Корольова Кіра 1 кл., Кулак Аліна 4 кл., Запорожець Поліна 2 кл., Наконечна Даша 4 кл., Носко Віка 4 кл., Запорожець Влад 7 кл.

У с. Кінські Роздори кращими визначено роботи таких дітей: Бадло Наталя 8 кл., Шаповал Єлизавета 1 кл., Шаповал Ростислав 6 кл., Авдієнко Олександр 2 кл., Авдієнко Артем  1кл.,  Сур Кароліна 6 кл., Галич Марія 2 кл., Орловський Єгор 1 кл., Шкляренко Андрій 5 років, Бадло Марія 5 кл., Сур Марія 6 кл.

На переможців чекають солодкі подарунки!!!

Всі інші роботи можна побачити на центральній новорічній ялинці, автори яких також отримають заохочувальні призи. Слід зазначити, що в цьому році суттєво зросла кількість учасників конкурсу.

Воскресенська сільська рада щиро дякує конкурсантам та їхнім батькам за активність!!!