Конкурс відеороликів «Моя громада – моє майбутнє»

Розвиток ОТГ в надійних руках нашої молоді

Ось і підійшов до завершення загальнообласний конкурс відеороликів «Моя громада – моє майбутнє» серед учнів 9-11 класів ОТГ Запорізької області. 16 грудня 2019 року відбулося підведення підсумків обласного туру конкурсу.

Кращим у номінації «Актуальність та реальність розвитку громади»  став  відеоролик «За нами майбуття, за нами сила!», автори -  Садова Анжела, Паш Артемій, учні 11 класу КУ "Кінськороздорівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області. Усі учасники обласного туру конкурсу нагороджені грамотами служби зайнятості Запорізької області і Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та цінними подарунками.

Маємо надію, що цей конкурс дав поштовх багатьом молодим людям замислитися над своїм майбутнім саме на рідній землі.