Семінар«Земельні відносини: проблеми та їх вирішення»

Дата: 24.01.2020 13:23

У четвер, 23 січня в приміщенні Воскресенської сільської ради відбувся захід у форматі круглого столу-діалогу «Земельні відносини: проблеми та їх вирішення». В семінарі взяли участь спеціалісти – землевпорядники сільських рад та ОТГ Пологівського району. На питання учасників відповідала заступник начальника управління – начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА Спіцина Людмила Василівна. Під час семінару обговорювались питання змін до нормативних актів щодо земельних відносин в Україні, вирішення земельних спорів; особливості оренди землі; надання не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання не витребуваних земельних часток (паїв) та багато іншого. Загалом, захід пройшов  в дружній атмосфері, усі присутні приймали активну участю в обговоренні, задавали питання. Учасники семінару висловили побажання проводити такі семінари і в подальшому, адже такі заходи є дуже необхідні в наш час постійних змін та реформ.